Microsoft Office на Android спростив набір тексту на смартфоні до диктанту

для збережених подібним чином заміток офісний пакет відображатиме синхронізоване підсвічування тексту при прослуховуванні звукового запису.

Офісний пакет Microsoft Office на Android отримав функцію, що дозволяє легко вводити великі обсяги тексту. Його непотрібно друкувати на за допомогою сенсорної клавіатури. Текст можна ввести надиктувавши його, а Microsoft Office виконає транскрипцію.

Трансляція голосового введення в текст відбувається в реальному часі. При цьому для збережених подібним чином заміток офісний пакет відображатиме синхронізоване підсвічування тексту при прослуховуванні звукового запису.

Зроблену текстову транскрипцію та голосовий файл можна передати в інші додатки хмарного офісного пакету Microsoft 365. Користувачі Microsoft 365 також отримують можливість розділяти транскрипцію на окремих осіб.

Функція трансляції голосового введення доступна у свіжій версії Microsoft Office v16.0.14026.20096, яку можна завантажити з магазину Play Store.

Для її активації необхідно після запуску офісного пакету перейти на головну домашню сторінку програми та натиснути кнопку + в нижній частині екрану. Відкриється меню, в якому в секції швидкого захоплення буде голосова опція. Після цього можна почати надиктовувати текст.

Функція поки підтримує лише англійську мову, тому для її роботи необхідно виставити свій регіон на США і мову – English. Також опція поки лише розгортається і може бути доступна не для всіх користувачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я