Вівторок, 16 Липня, 2024

Facebook через рік випустить смарт-годинник: дві камери та монітор пульсу

Facebook завершує роботи над своїм першим смарт-годинником та готується до його випуску влітку наступного року. Компанія планує використати інноваційний підхід, який нині відсутній на ринку.

Головною фішкою майбутнього смарт-годинника стане знімний дисплей, який оснащений двома камерами. Завдяки цьому пристрій можна швидко знімати із зап’ястя для зйомки фото та відео. Вбудоване програмне забезпечення девайсу дозволить легко обмінюватися відзнятим контентом у Facebook тіі інших її соцмережах.

Фронтальна камера годинника передбачається переважно для відеодзвінків. Задня камера запропонує матрицю роздільної здатності 1080p з автофокусом.

У Facebook ведуть переговори з іншими компаніями щодо випуску додаткових аксесуарів для свого годинника. Компанія також співпрацює з мобіьними операторами, щоб гаджет мав доступ в інтернет без використання смартфона.

Ідея смарт-годинника Facebook в тому, щоб створити популярний гаджет, який зможе на рівні конкурувати зі смартфонами. Останні сьогодні контролюють Apple та Google, що обмежує свободу дій для Facebook.

Цінник майбутнього девайсу очікується на рівні $400.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися