Середа, 24 Липня, 2024

Microsoft платитиме за використання браузера Edge

windows 10

За свій інтернет-серфінг можна заробити на чашку кави з обідом. Гроші надасть Microsoft за користування її браузером Edge. Правда, українці не зможуть взяти участь в цій програмі – вона лише для жителів США.

Microsoft не дозволяє просто запустити Edge та через певний час отримувати гроші. Компанія стежитиме за використанням мишки та клавіатури, щоб це виглядало як активне використання браузера. Якщо рівень активності задовольнить Microsoft, тоді вона надасть кілька кредитів у рамках програми Microsoft Rewards. Окрім цього, Microsoft пропонуватиме додаткові бали за перегляд тренувальних відео та інший промоконтент компанії. Отримані бали потім можна витратити в онлайновому магазині Microsoft на платні версії Outlook, картки Amazon тощо.

Експерти підрахували: щоб заробити таким чином $5, знадобиться близько 1000 пошуків у Bing та 19 днів. Відразу виникає бажання автоматизувати активність у Edge, щоб не доводилося заробляти кредити вручну. Microsoft передбачила це та ввела обмеження у максимум 25 кредитів на день від 50 пошукових запитів, причому 20 з них треба зробити на мобільному.

Сьогодні онлайн-світ захопив Google Chrome, який має частку у 51,04%, за даними NetMarketShare. Друге місце посідає Microsoft Internet Explorer з 21,76%, третє належить Safari (11,12%), потім йде Firefox (6%), а останнім є Edge з часткою 3,91%.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися