Вівторок, 23 Липня, 2024

Microsoft показала комп’ютери та нову Windows

Microsoft розповіла про свої нові продукти на наступний рік. Нові комп’ютери Surface вражають характеристиками та ціною, а Windows намагається принести 3D в маси.

Surface Book

 screen-20shot-202016-10-26-20at-2011-29-52-20am-20-2-1

Новий Microsoft Surface Book на вигляд не відрізняється від попереднього покоління. Це 13,3-дюймовий ноутбук зі знімною клавіатурою. Але всередині встановили останній процесор Intel Core i7 Caby Lake, який дозволив Microsoft назвати свою розробку найпотужнішим ноутбуком серед подібних комп’ютерів. Девайс також отримав рекордний час автономної роботи – 16 годин від одного заряду. Іншим вражаючим параметром пристрою є його ціна – майже $2399.

Sufrace Studio

Компанія також випустила моноблочний комп’ютер Sufrace Studio. Девайс отримав 28-дюймовий сенсорний дисплей з тонкою матрицею – 12,5 мм. В іншому це комп’ютер з блоком живлення на 270 Вт, 2 ТБ дисковим накопичувачем, 32 ГБ оперативної пам’яті, чотириядерним процесором Skylake та камерою з підтримкою функції Windows Hello.

Windows 10 Creators Update

Microsoft спробувала зробити 3D доступним для всіх. У наступному апдейті операційної системи з’явився вбудований графічний редактор для роботи з тривимірними об’єктами – Paint 3D. Це вдосконалений Paint з можливістю роботи в 3D. За допомогою нових інструментів можна створювати зображення, використовуючи готові 3D-об’єкти з каталогу, або додавати свої з фотографій. Крім того, з’явилася нова можливість сфокусуватися на предметі з реальності за допомогою смартфона, знявши його з усіх боків.

Підтримка об’ємних моделей також з’явиться в офісному пакеті Microsoft Office і браузері Edge. З гарнітурою HoloLens 3D-об’єкти можна використовувати в доповненій реальності або у віртуальній реальності зі спеціальним шоломом. Наприклад, Microsoft пропонує перед купівлею приміряти меблі з інтернет-магазину до інтер’єру будинку. Одночасно з цим Microsoft анонсувала вихід гарнітур віртуальної реальності від партнерів HP, Dell, Lenovo, ASUS і Acer. Ціна починається від 300 доларів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися