Неділя, 14 Липня, 2024

Зробити ярлик для вводу пошти

Адреса електронної пошти – це ніби ключ, який відкриває доступ до будь-яких сервісів в інтернеті. Вводити її на комп’ютері досить зручно завдяки клавіатурі, проте на мобільному пристрої це може викликати незручності, особливо якщо веб-браузер не запам’ятовує дані для авторизації. У такому разі власники iPhone можуть, наприклад, створити ярлик для швидкого вводу своєї електронної пошти.

Для цього необхідно відкрити меню смартфона та перейти в розділ налаштувань. Там є пункт «Загальні», в якому міститься розділ «Клавіатура». Тут можна задати, яка комбінація двох та більше кнопок на віртуальній клавіатурі активує ярлик та введе адресу електронної пошти. Наприклад, можна задати, щоб це було два символи @, що буде досить просто запам’ятати.

iOS shortcut short email

Власники iPhone з повними правами доступу (джейлбрейком) можуть також скористатися для цього програмою Tap TheAt. Вона робить майже те саме, що і системна функція iOS, а саме – при довгому натисненні знаку @ вводить адресу електронної пошти.

tap theat tap theat shortcut

Зручність клавіатурних ярликів у тому, що можна назначити декілька поштових адрес на різні комбінації, а також те, що такий спосіб підходить усім власникам смартфонів Apple.

Фото: addicitvetips.com

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися