Microsoft показала перший трейлер Battletoads: грати можна втрьох

Оновлена забавка стала більш яскравою та жвавою, ніж оригінал

Одна з культових ігор ще з часів 8-бітних приставок повертається завдяки Microsoft. Програмний гігант разом зі студією оголосили про підготовку гри Battletoads для Xbox One. Це було торік, а нині програмісти показали перший геймплейний трейлер цієї гри.

Оновлена забавка стала більш яскравою та жвавою, ніж оригінал. При цьому вона зберегла риси, за які її полюбили користувачі: шалені бійки, а також знамениті перегони на швидкісних скутерах по трасі з перешкодами. Також у нових Battletoads можна одночасно грати втрьох.

Battletoads – відеогра 1991 року, розроблена компанією Rare як суперник серії ігор про Черепашок-ніндзя. Гру переносили на приставки Mega Drive, Game Gear і Amiga CD32, у 1993 році – на Game Boy. За сюжетом гри три космічні гуманоїдні жаби формують групу під назвою Battletoads. Двоє – Раш і Зітц – відправляються на порятунок своїх викрадених друзів Пімпла і Принцеси Анжеліки з лап Темної Королеви. Гравцям сподобалася Battletoads за красиву графіку і різноманітність ігрового процесу, а також за високий рівень складності. Забавка вважається однією з найскладніших відеоігор, коли-небудь створених. У 2005 році версія гри для NES потрапила на 98 позицію списку ста найкращих ігор всіх часів за версією сайту IGN.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я