Смартфони переходять на графен

Китайці першими у світі зібрали смартфон з використанням інноваційного матеріалу – графену. Серійну партію новітніх мобільників презентували в місті Чунцин.

 

До появи таких телефонів графен застосовували тільки у виробництві батарей, теплопровідної плівки або екранів. Новий матеріал зробив тач-сенсор чутливішим, а також збільшив ємність акумулятора на 10%.

Спеціальна плівка з графеном також дозволяє рівномірніше розподіляти випромінюване мікроелектронікою та батареєю тепло. Це тримає гаджет холоднішим і при найбільш завантажених режимах роботи не перевищує 35 градусів Цельсія.

Нова китайська розробка отримала назву Settler A («Сеттлер Альфа»). Діагональ смартфона дорівнює 5,5 дюймів, і він працює на 64-розрядному процесорі Qualcomm Snapdragon 410. Гаджет має камери на 5 та 8 мегапікселів, вбудовану пам’ять у 16 ГБ та оперативну пам’ять (ОЗУ) обсягом 2 ГБ.

Графен – це плівка з шестикутників вуглецю, товщина якої складає всього один атом. Він володіє найвищими коефіцієнтами пропускання і теплопровідності, а також найменшим опором серед всіх відомих сучасній науці матеріалів. Уперше графен отримали у 2004 році вченими російського походження Костянтином Новоселовим та Андрієм Геймом, за що вони згодом отримали Нобелевську премію.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я