Microsoft «подружила» Windows 10 також з iPhone

Для запуску потрібно мати збірку Windows 10 Fall Creators Update Build 16251 і додаток Continue on PC

Восени вийде оновлення Windows 10 Fall Creators Update, яке дозволить смартфонам на Android тісніше взаємодіяти з ПК. Можна буде почати перегляд сайту на телефоні, а потім перемкнутися на ПК з того ж місця. У тестових збірках функція спочатку була доступна тільки для Android, але Microsoft обіцяла скоро запустити її також для iOS. Саме це сталося днями – в останньому тестовому оновленні Windows Insiders Program з’явилася підтримка функції Continue on PC для iPhone.

Windows 10

Для запуску потрібно мати збірку Windows 10 Fall Creators Update Build 16251 і додаток Continue on PC. Його можна безплатно завантажити в App Store. Переглядаючи який-небудь сайт на iPhone або iPad, можна натиснути кнопку «Поділитися» і потім вибрати опцію «Відправити на ПК». Попередньо цю функцію треба активувати в меню «Ще». Після цього можна відразу продовжити перегляд на ПК або зберегти бажаний контент на майбутнє.

Для роботи функції продовження перегляду обов’язково необхідно мати акаунт Microsoft Account. При цьому на смартфоні чи планшеті потрібно використовувати такий же обліковий запис, як на ПК.

Окрім цього, Cortana також почне показувати певні результати пошуку без необхідності запуску зовнішнього браузера. Можна буде навіть сказати цьому віртуальному асистенту перезавантажити ПК, вийти з системи та вимкнути машину. Власники девайсів з Windows 10 Mobile також зможуть перемикатися в портретний режим при використанні режиму Continuum.

Зараз смартфони Windows Mobile пропонують режим Continuum. Він дозволяє через спеціальну док-станцію підключати смартфон до зовнішнього дисплея і периферії, перетворюючи його на повноцінний комп’ютер. Додатки і робочий стіл автоматично адаптуються під новий екран. Для комфортної роботи на такому «настільному комп’ютері» смартфон повинен мати потужне начиння, зокрема, 3 ГБ оперативної пам’яті.