П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Windows 10 хоче під’єднати смартфони на Android до ПК

У наступних версіях Windows смартфони та комп’ютери стануть майже одним цілим. Microsoft працює над тим, щоб об’єднати цю ОС з мобільними гаджетами на Andrioid. Завдяки цьому можна буде на ПК продовжувати веб-серфінг з того місця, де ви його полишили на смартфоні.

Windows

Нова функція вже доступна в тестовій версії Windows 10 Insider Preview Fast ring. Вона дозволяє під’єднати комп’ютер з Windows до гаджета на Android, щоб отримати більший екран. Після під’єднання двох девайсів необхідно буде скористатися стандартною функцією передачі мобільного браузера, щоб «перекинути» посилання на ПК.

Cortana також почне показувати певні результати пошуку без необхідності запуску зовнішнього браузера. Можна буде навіть сказати цьому віртуальному асистенту перезавантажити ПК, вийти із системи та вимкнути машину. Власники девайсів з Windows 10 Mobile також зможуть перемикатися в портретний режим при використанні режиму Continuum.

Релізи версії Fast ring є досить ранніми і містять багато недороблених компонентів. Однак вони вже мають усі функції, які будуть у фінальній версії ОС Microsoft. Це означає, що власники iPhone не зможуть синхронізувати свої смартфони так само, як це буде доступно на Android. Окрім цього, не буде обіцяних опцій непомітної синхронізації документів.

Зараз смартфони Windows Mobile пропонують режим Continuum. Він дозволяє через спеціальну док-станцію підключати смартфон до зовнішнього дисплея і периферії, перетворюючи його на повноцінний комп’ютер. Додатки і робочий стіл автоматично адаптуються під новий екран. Для комфортної роботи на такому «настільному комп’ютері» смартфон повинен мати потужне начиння, зокрема, 3 ГБ оперативної пам’яті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися