Неділя, 21 Квітня, 2024

Microsoft скасувала День дурня 1 квітня

Один раз на рік потрібно бути особливо обережним, щоб не стати жертвою розіграшу. У Microsoft подивилися на статистику і побачили, що останнім часом жарти якісь несмішні. Тому в компанії офіційно скасували День дурня 1 квітня і закликають не займатися «приколами».

Маркетинговий директор Microsoft Кріс Капоселла закликав усіх співробітників не брати участь у дратівливих фальшивках на 1 квітня. «Дані показують нам, що ці пранки мають невеликий позитивний вплив, – каже він. – Вони можуть натомість підштовхнути поширення небажаних новин. Я ціную, що люди присвячують час та ресурси пранкам, але переконаний, що ми більше втрачаємо від спроб бути смішними у цей день».

Слова Капоселли підтверджуються тим, що розіграші на 1 квітня часто оберталися провалами для корпорацій. У 2016 році Google довелося вибачатися перед користувачами Gmail за вбудовування в пошту міньйонів з фільму Despicable Me, які зневажливо кидали мікрофон. Багато користувачів опинилися у скрутній ситуації, деякі втратили роботу, бо такий прояв неповаги потрапив у серйозні листи.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися