Новинки Apple: TV+, News+, Apple Arcade і Apple Card

25 березня Apple провела презентацію, на якій анонсувала відразу кілька нових продуктів. Компанія презентувала стримінговий сервіс TV Plus, додаток News Plus та ігровий сервіс Apple Arcade. Також анонсували незвичайну Apple-картку, користувачі якої не будуть платити комісію.

Apple Arcade

Apple Arcade – це платформа, яка дозволить користувачам отримати доступ до платних ігор з iTunes через оформлення щомісячної передплати. На момент запуску до каталогу додадуть 100 ексклюзивних ігор, недоступних на інших ОС і в інших магазинах. «Перлиною» Apple Arcade повинна стати Fantasian, над якою працює автор Final Fantasy.

Сервіс буде доступний на iOS, macOS і Apple TV. Що цікаво, грати можна як онлайн, так і без підключення до мережі, попередньо завантаживши додаток на пристрій. Apple Arcade почне роботу вже восени цього року відразу в 150 країнах. Компанія пообіцяла повну відсутність реклами і мікроплатежів.

TV Plus

Про TV Plus розповіли не так багато. На презентації повідомили, що це стримінгова платформа для перегляду серіалів, фільмів і шоу, «якої ніхто ніколи не бачив». TV Plus надасть доступ до відомих каналів на кшталт HBO, але також планує радувати глядачів власним контентом (запланована зйомка декількох серіалів за участю відомих акторів). Утім, незважаючи на «ексклюзивність», деякі користувачі мережі відзначили, що Netflix зараз пропонує ті ж можливості і функції, із серіалами власного виробництва включно.

Додаток буде доступний на Mac, Apple TV, в Amazon і вже працює в 10 країнах. Як і Apple Arcade, стримінговий сервіс буде доступний офлайн.

Apple news

Apple news – це додаток для зручного доступу до світових новин, які публікуються в найкращих виданнях. Програма надасть доступ до більш ніж 300 журналів, серед яких Los Angeles Times і The Wall Street Journal. За 10 доларів на місяць Apple обіцяє адаптувати текст під екрани смартфонів і зображення в хорошій якості. Передбачено сортування новин за темами.

Apple Card

Несподіваним продуктом Apple стала Apple Card – віртуальна кредитна картка, запущена спільно з MasterCard і банком Goldman Sachs. Картка буде доступна в Apple Wallet уже цього літа.

Компанія пообіцяла 2% кешбеку (3% за купівлі в магазині Apple), повну відсутність комісії за транзакції і незнижуваний відсоток за депозитами. Також планується випустити фізичну картку з титану, власники якої отримають 1% кешбеку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я