П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Microsoft заряджатиме мобільники світлом

Дослідники лабораторії Microsoft Research розробили нову технологію бездротового заряджання гаджетів, яка використовує новий принцип роботи. Замість магнітних полів, як у популярних сьогодні стандартах, використовуватиметься світло.

Сучасні способи бездротового заряджання мають декілька суттєвих недоліків: підвищене електромагнітне поле має шкідливий вплив на здоров’я, можливість передавати невелику потужніть та невелику дистанцію роботи у декілька сантиметрів, що змушує використовувати спеціальні килимки.

Спеціалісти Microsoft Research створили систему бездротової зарядки, в якій вирішили ці проблеми, замінивши високочастотні електромагнітні хвилі на світло. Завдяки цьому випромінювач можна розмістити на стелі, і він автоматично заряджатиме будь-який гаджет в полі зору.

Загальна схема роботи бездротової зарядної системи на основі світла

Наявність пристроїв система визначатиме самостійно за допомогою камери від Microsoft Kinect. Після цього вона перемкнеться у режим заряджання, в якій світлодіод UltraFire CREE XM-L T6 Focusing LED Flashlight посилає видимі спалахи світла до мобільного гаджету. Останній повинен мати вбудовану в дисплей сонячну панель – подібні прототипи вже існують. Коли смартфон чи планшет зарядиться, тоді він мигне один раз своїм світлодіодом, і система вимкнеться.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися