Четвер, 20 Червня, 2024

Microsoft зробила Bing говірким

Сучасні пошуковики хоча й намагаються спростити роботу користувачам, проте вони переважно вміють відповідати лише на прості питання. У Microsoft вирішили зробити Bing розумнішим та навчити його розуміти діалог уточнювальних питань. Автори кажуть, що для користувача це виглядатиме, як природна розмова.

Нова функціональність дозволяє запитати, у Bing, наприклад, хто написав роман «Дракула». У відповідь він видасть: «Брем Стокер». Після цього можна ввести фразу «де він народився» і отримати «Дублін, Ірландія». На запит «коли він помер» пошуковик надрукує «20 квітня 1912 року». У Microsoft кажуть, що таку функціональність пошуковик отримав завдяки комбінації технологій з розуміння природної мови та бази даних з фактами.

Найбільший конкурент Bing – пошук від Google – також працює над поліпшенням свого сервісу. Подібний режим розпізнавання послідовних запитів у рамках одного блоку вже деякий час доступний через голосовий пошук у браузері для комп’ютерів Chrome та в мобільному клієнті.

Нова функція поки що працює лише для англійської мови. Така ж послідовність запитів українською не об’єднується в один блок та надає хаотичні незв’язані результати.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися