П’ятниця, 19 Липня, 2024

Microsoft зробила iPhone ключем від Windows 10 PC

windows-10-notebook-phone

Власники смартфонів Apple зможуть авторизуватися на ПК під управлінням ОС Microsoft за допомогою мобільника. На iPhone скоро з’явиться функція Windows Hello. Вона працюватиме за рахунок біометричної ідентифікації в смартфоні Apple.

Функція Windows Hello, на думку Microsoft, повинна замінити звичні паролі, полегшивши вхід в ОС, для чого використовується біометрична ідентифікація за відбитком пальця, сітківкою ока, обличчям тощо. Для цього на настільних комп’ютерах, ноутбуках та планшетах є відповідні вбудовані датчики або зовнішні аксесуари.

Гаджети Apple iPhone мають вбудований датчик відбитків пальців, і тому його можна використовувати для аутентифікації у Windows 10. Про це заявили представники Microsoft на нещодавній конференції Ignite. За їхніми словами, власники iPhone можуть використовувати вбудований інструмент безпеки RSA SecurID, щоб за допомогою жестів входити до Windows 10. Якщо обидва гаджети знаходяться в довіреній бездротовій мережі, інструмент iPhone RSA автоматично розблокує пристрій з Windows 10.

Для Windows Hello у Microsoft використовують стандарти аутентифікації, які розробляє альянс FIDO Alliance. До нього входять компанії Intel, Google, ARM, Samsung, Visa, Bank of America, Qualcomm, RSA та Lenovo. Аксесуари для Windows Hello розробляють такі фірми, як Asus, Huawei, Fujitsu, HP, Lenovo, Xiaomi, Plantronics, Symantec та інші.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися