Зарядний пристрій HyperCube перетворює кожну зарядку на резервне копіювання пам’яті смартфона

HyperCube можна підключати до різних смартфонів

Розробники зі стартапу HyperCube придумали, як іще більше спростити створення резервних копій своїх даних. Наявні способи вимагають багато додаткових елементів – мобільного інтернету, вільного часу, бажання тощо. Єдине, що безумовно робить кожен власник смартфона, – ставить його на зарядку. І це використали для збільшення безпеки накопиченої в девайсі інформації.

Резервне копіювання інформації як ніколи актуальне для сучасних смартфонів, зважаючи на відмову від карт microSD у деяких пристроях, а також гігантських вбудованих накопичувачів. Будь-яка поломка, навіть тріснутий екран, значно ускладнить копіювання даних. При цьому, наприклад, вивантажити у «хмару» щойно відзнятий ролик у 4К буває не завжди можливо. Також у «хмарі» не варто зберігати цінні та приватні відомості. Локальні накопичувачі надають високу приватність, але часто буває ліниво підключати мобільник, і резервування відкладається на невизначений термін.

У HyperCube пропонують робити резервну копію інформації на зовнішній носій при кожному заряджанні. Сам пристрій являє собою компактний зарядний адаптер з двома портами USB. До одного підключається смартфон, до іншого – USB-флешка. Також є слот для карти пам’яті microSD, яку теж можна використовувати в ролі носія для бекапів. При підключенні відразу всі фото, відео та контакти автоматично копіюються на носій. Для автоматизації копіювання необхідно попередньо налаштувати фірмовий додаток HyperCube.

Якщо протягом одного процесу заряджання всі дані не вдалося скопіювати, HyperCube запам’ятає, де зупинився. Процес продовжиться при наступному підключенні до зарядного адаптера.

HyperCube можна підключати до різних смартфонів. Дані при цьому копіюватимуться в різні папки.

Зараз HyperCube збирає на Kickstarter гроші для виробництва. Ціна такого девайсу становить $29, але з доставкою до України виростає до $39.