Субота, 15 Червня, 2024

Candy Crush Saga запропонує рівень 2000 та рекламу

Одна з найпопулярніших мобільних ігор повертатиме увагу гравців новими рівнями. Candy Crush Saga відкриє рівень 2000 та дещо інше. За словами розробників, це дозволить повернутися в гру тим, хто її залишив.

candy-crush

Забавка Candy Crush Saga за мірками додатків є древністю – її запустили у 2012 році. Але вона залишається однією з найприбутковіших у Google Play, Apple App Store та Facebook. Навіть її розробники не очікували такого ефекту. «Ми не очікували, що це буде така живуча розробка, – каже голова креативного відділу компанії King Себастіан Кнатссон. – Наші гравці – це переважно жінки у віці старше 25 років. У середньому користувачі витрачають $25 на місяць».

Аудиторія Candy Crush Saga досить велика – на кінець червня 2016 року в неї щомісяця грали, за даними IHS Markit, 409 млн гравців. Але це найменший показник з 2013 року, а найбільше гравців – 55 млн – бавилися в цю гру у 2015 році.

candy-crush-saga

Щоб повернути увагу, у Candy Crush Saga з’явився рівень 2000. Це число обрали через те, що воно нагадує про відоме жахіття 1999-го року. Тоді експерти прогнозували, що комп’ютери «втратять розум», бо 1 січня 2000 року в них замість 99-го року наступить 00-й рік.

Окрім цього, у Candy Crush Saga можуть ввести рекламу, щоб створити фонди для розвитку. Це дозволить заробляти не лише на внутрішніх купівлях. У King кажуть, що гроші платить невелика частина гравців порівняно із загальною аудиторією. Реклама допомогла б це виправити. «Ми ввели рекламу в наших веб-іграх на Facebook три роки тому, – говорить Кнатссон. – Я думаю, мобільна індустрія стала дорослою, і час знову вивчити цю галузь».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися