Середа, 28 Лютого, 2024

Microsoft зробить апдейти для Windows 10 платними після жовтня 2025 року

Життєвий цикл Windows 10 уже скоро завершиться, і корпорація Майкрософт представила нову програму Extended Security Update (ESU) для тих користувачів, які хочуть продовжувати залишатися на Windows 10. Ця програма пропонує передплату на оновлення безпеки після запланованого припинення підтримки операційної системи в жовтні 2025 року. Це перший випадок, коли Microsoft надаватиме споживачам та комерційним користувачам доступ до розширеної програми оновлень.

«Якщо ви окремий споживач або організація, яка вирішила продовжувати використовувати Windows 10 після завершення підтримки 14 жовтня 2025 року, ви матимете можливість зареєструвати свій ПК у платній програмі розширених оновлень безпеки (ESU)», – йдеться в заяві Microsoft.

Програма ESU дозволяє ПК продовжувати отримувати критичні та важливі оновлення безпеки (як визначено Microsoft Security Response Center) через річну передплату після завершення підтримки. Більш детальну інформацію, включаючи ціни, буде надано пізніше.

На відміну від попередніх пропозицій розширеного терміну випуску оновлень для старих версій Windows, які були ексклюзивними для комерційних клієнтів, ця оновлена програма ESU також буде доступна для індивідуальних споживачів.

Корпорація Майкрософт ще не розкрила ціни на програму, але послуга працюватиме на основі річної передплати.

Важливим аспектом цієї програми є її обмеження лише оновленнями безпеки. Після жовтня 2025 року Windows 10 не отримає жодних нових функцій чи покращень інтерфейсу.

Крім того, Microsoft представила інтеграцію з Windows 365 для корпоративних клієнтів. Ця унікальна функція дозволить компаніям перетворити свої комп’ютери з Windows 10, які можуть не підходити для оновлення до Windows 11, на машини, здатні працювати з хмарною Windows 11. Ці пристрої будуть автоматично зареєстровані в програмі ESU як частина передплати на Windows 365, хоча ця пропозиція не поширюватиметься на індивідуальних споживачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися