Вівторок, 23 Липня, 2024

Міжнародну космічну станцію перенесли у віртуальну реальність

Відвідати найбільший космічний корабель тепер можна без посвідчення астронавта. Компанія Oculus Rift показала свій черговий масштабний проект – додаток, який дозволяє у віртуальному просторі побувати на Міжнародній космічній станції (МКС), котра зараз літає в космосі. Допомагали у цьому проекті студія візуальних ефектів Magnopus та космічні агентства NASA, European Space Agency, Canadian Space Agency.

В Oculus кажуть, що створена програма під назвою Mission:ISS базується на тривимірних моделях МКС. Додатково розробники проводили бесіди з астронавтами NASA, щоб віртуальне відображення станції було максимально схожим на реальність.

Скористатися новим додатком зараз можуть лише власники окулярів Oculus Rift. Надягнувши їх, можна переміщуватися коридорами МКС, «вийти» у віртуальний космос на прогулянку. Окрім цього, також можна віртуально попрацювати астронавтом, виконуючи їхню типову роботу, наприклад – завантажувати космічні кораблі вантажем.

Oculus також планує відправити один комплект окулярів на МКС, у чому допомогло французьке космічне агентство. «Уперше Rift використає на орбіті європейський астронавт Томас Пескет. Він протестує ефекти нульової гравітації на просторову орієнтацію та баланс за допомогою розробленої космічним агентством програми», – кажуть в Oculus.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися