Середа, 6 Грудня, 2023

Мобільні оператори збираються проти Google

Ряд мобільних операторів планує блокувати показ реклами у своїх мережах, щоб натиснути на Google та інші провідні інтернет-компанії. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на своє джерело в одному з провідних європейських постачальників стільникового зв’язку.

Мобільні оператори готують до запуску програмне забезпечення для блокування реклами, яке активують до кінця 2015 року. Воно блокуватиме завантаження реклами на веб-сторінках і додатках у гаджетах користувачів.

Технологія блокування реклами розробляється ізраїльським стартапом Shine, частина акцій якого належать інвестиційному фонду Horizon Ventures азійського магната Чи Ка-Шинга, котрий також володіє однією з найбільших телекомунікаційних груп Hutchison Whampoa.

«До кінця поточного року десятки мільйонів абонентів стільникових операторів у всьому світі зможуть скористатися блокуванням реклами… Якщо це станеться, наслідки для індустрії онлайн-реклами будуть руйнівними», – зазначив представник Shine в інтерв’ю FT.

Співробітник стартапу відмовився називати компанії, з якими зараз ведуться переговори про використання блокувальника реклами, але він зазначив, що одна з таких компаній має понад 40 млн абонентів. Представник європейського стільникового оператора підтвердив, що його компанія та інші місцеві фірми почнуть блокувати рекламу до кінця року.

Постачальники мобільного зв’язку бажають отримувати частину доходів від мобільної онлайн-реклами. Вони щорічно витрачають сотні мільйонів доларів на розвиток і підтримку мереж пересилання даних і не збираються добровільно віддавати свої доходи Google, AOL і іншим рекламним мережам. Згідно з недавнім дослідженням eMarketer, обіг ринку мобільної реклами в цьому році може скласти близько $69 мільярдів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися