Субота, 20 Квітня, 2024

Мобільники – «розчинник» для автозаторів

Мобільні телефони дозволять автомобілістам менше часу проводити в заторах, доводять у Швейцарії. У місті Лозанні сходяться потоки з чотирьох автомагістралей, і в центрі населеного пункту часто затори. Але дорожній трафік можна перерозподілити, якщо використовувати «великі дані».

Втіленням проекту займається швейцарський оператор Swisscom спільно з муніципалітетом Пуллі – цей населений пункт знаходиться поряд із Лозанною та є великим транзитним пунктом. Керівник підрозділу з розвитку корпоративного бізнесу Swisscom Роберт Гебел упевнений, що знеособлені дані, які надходять з мобільних телефонів, дозволять точніше прогнозувати навантаження на міські дороги і перерозподіляти потоки для розвантаження центру.

Мер містечка Гіл Рейчем прагне не стільки розвантажити дороги, скільки зробити центр Пуллі більш доступним для туристів. На його думку, дані Swisscom дозволять отримати більш реалістичну картину про величину заторів і часу, який знадобиться, щоб дістатися до центру міста. Він упевнений, що експеримент дозволить поліпшити життя мешканців Пуллі.

Оператор планує використовувати зібрані дані для поліпшення системи прогнозування завантаженості доріг. Розробка ведеться Swisscom у співпраці з кількома університетами. Застосування системи не за горами – влада Пуллі хоче використовувати її в підготовці найближчих міських заходів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися