Неділя, 19 Травня, 2024

Як на смартфоні влаштувати перестрілку з друзями

Якщо вам із другом чи колегою необхідно скоротати кілька хвилин, тоді їх можна зробити цікавішими. Влаштуйте один із одним перестрілку, пересилаючи снаряди між гаджетами. При цьому неважливо, на якій платформі працюють мобільники, – гратися можна і на Android, і на iOS.

У цьому допоможе забавка від розробника Себастіана Госцилі під назвою DUAL. У ній кожен на екрані бачить лише свого героя і ворожі снаряди, які посилає суперник.

Щоб запустити ГРУ, встановіть DUAL на обох пристроях, завантаживши її з Google Play Store чи iOS App Store відповідно. Відкрийте її й тапніть, утримуючи палець, по кнопці Duel – це відкриє нову битву. Авторизуватися можна через свій обліковий запис Twitter або просто створити нове ім’я.

Для гри необхідно, щоб обидва смартфони були приєднані до однієї мережі Wi-Fi. Власники iPhone з iOS 8 також можуть встановити з’єднання по Bluetooth (це скоро стане доступним і на Android).

По завершенні налаштувань переконайтеся, що обидва гаджети направлені екраном угору. Після цього рухайте смартфон, щоб уникати ворожих снарядів, а також відстрілюйтеся у відповідь.

Сама гра DUAL розповсюджується безплатно, але в ній можна заплатити $1,99, щоб відкрити нове обладнання та додатковий режим гри. У ньому можна буде грати спільно проти комп’ютера.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися