Мобільний інтернет у світі: Україна обганяє США

За останній квартал мобільний інтернет на планеті став на 12% швидшим. При цьому найшвидше сторінки відкриваються у жителів Великобританії. В Україні вони завантажуються дещо повільніше, але швидше, ніж у США. Такі дані подала аналітична компанія Akamai у своєму черговому дослідженні мобільного інтернету.

Британія буквально відірвалася від інших європейських країн. У ній завантаження через мобільники доступне в середньому на швидкості до 27,9 Мбіт/с, а пікові швидкості сягають 66,5 Мбіт/с. Найближчий показник у Німеччині, проте він майже вдвічі менший – 15,7 Мбіт/с у середньому. Хоча пікова швидкість буває 171 Мбіт/с.

Україна за середньою швидкістю мобільного інтернету в 9,5 Мбіт/с випереджає багато країн Європи. У нас сторінки відкриваються швидше, ніж у Польщі (8,8 Мбіт/с), Литві (7,0 Мбіт/с), Чехії (7,4 Мбіт/с), Словенії (8,4 Мбіт/с) та кількох інших державах. В Україні байти також швидше передаються, ніж у США (5,1 Мбіт/с), Канаді (8,8 Мбіт/с) та Пуерто-Рико (8,8 Мбіт/с).

Буфер обмена01

Дані Akamai використовують виміри з 25 000 унікальних IP-адрес при завантаженні HTML-сторінок, елементів на JavaScript і при перегляді відео.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я