Як спростити дворівневу авторизацію в Google

Процедура входу в обліковий запис за допомогою пароля та додаткового коду підтвердження з мобільного пристрою суттєво знижує ризик несанкціонованого доступу. Функція двоетапної перевірки з’явилась в арсеналі Google давно, але виявилась прийнятною не для всіх, оскільки введення додаткового коду із SMS-повідомлення займало багато часу й уваги.

Нещодавно було презентовано оновлений метод перевірки, який не потребує очікування SMS та введення числових кодів.

Для його активації перейдіть на сторінку налаштувань облікового запису myaccount.google.com. У розділі «Вхід і безпека» нас цікавлять пункти «Вхід в обліковий запис Google» та «Двоетапна перевірка». Далі необхідно вказати номер телефону для отримання SMS-підтвердження. Потім з набору варіантів для другого етапу авторизації необхідно вибрати пункт Google Prompt та підтвердити мобільний пристрій та номер  телефону.

2016-07-02 23_43_50-Greenshot_cr

По завершенні налаштувань вхід в обліковий запис буде відбуватися наступним чином. Після введення пароля на комп’ютері на екрані смартфона з’явиться таке повідомлення:

Screenshot_2016-07-02-23-56-38_

Усе, що тепер потрібно, – це підтвердити або відхилити спробу доступу до облікового запису.

Щоб скористатися цим методом захисту, користувачам Android, можливо, доведеться оновити додаток Google Play. У разі використання смартфона з iOS необхідно встановити пошуковий додаток від Google.