П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Телевізор і монітор не псують зір

Учені розвінчали один з найстаріших міфів про те, що тривалий перегляд телевізора або робота за комп’ютерним монітором може викликати короткозорість. Вони не знайшли жодного зв’язку між поганим зором у далеких від гаджетів молодих людей і тими, хто проводить більшу частину часу перед комп’ютерами або телевізором.

Висновки дослідників з Огайо не залишають цьому популярному міфові шансів, адже спостереження проводили протягом 20 років. За цей час науковці спостерігали за 4500 дітьми у віці від 6 до 11 років та аналізували серед іншого їхній режим взаємодії з телевізором, монітором комп’ютера, а також систематично перевіряли зір.

Учені не лише не знайшли жодного зв’язку між тривалим переглядом ТБ і моніторів і короткозорістю. Вони також спростували думку, що очі псуються при надто близькому погляді на екран. Завдяки тривалості дослідження вчені встановили, що жоден тип дисплеїв, будь то рідкокристалічні, на променевих трубках, плазмові та інші, не має особливо великого впливу на гостроту зору.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися