Четвер, 25 Липня, 2024

Мобільний оператор заразив тисячі абонентів вірусами, щоб заблокувати їм торенти

Південнокорейська телекомунікаційна компанія навмисно заразила тисячі користувачів шкідливим програмним забезпеченням. Оператор Korea Telecom (KT) намагався перешкодити людям використовувати P2P-додатки, такі як торренти.

Місцеві ЗМІ стверджують, що KT використовував незаконні методи, щоб спробувати стримати використання програмного забезпечення для однорангового завантаження (P2P). Схоже, KT створив цілий підрозділ, який займається розробкою, підтримкою та розповсюдженням шкідливого програмного забезпечення.

Вся операція почалася в травні 2020 року і в один момент торкнулася приблизно 600 000 людей.

Жертвами стали користувачі програми Grid, яка раптово почала створювати дивні папки або відверто приховувати завантажені файли, а в деяких випадках заражені ПК просто переставали працювати.

Представник Grid Program повідомив ЗМІ, що постраждали лише люди, які користуються інтернет-лініями KT, повідомляє TechNadu .

Оскільки зловмисне програмне забезпечення, імовірно, надійшло з центру обробки даних KT, центру Bundang IDC, незабаром була задіяна поліція. Офіс південного округу Кьонгі підозрює, що KT порушив Закон про захист секретів зв’язку (CSPA) і Закон про інформаційні та комунікаційні мережі (ICNA). Тим часом генеральний директор KT також пішов у відставку.

Загалом встановлено та притягнуто до кримінальної відповідальності 13 осіб. Минулого місяця також розпочалося нове розслідування.

P2P-додатки часто можуть обтяжувати мережі. Стримінові сервси, на кшталт YouTube чи Neyflix, також можуть переобтяжувати мережі. У якийсь момент південнокорейські телекомунікаційні провайдери навіть сперечалися з Netflix щодо того, хто повинен оплачувати експлуатацію мережі та витрати на будівництво.

Багато інтернет-провайдерів та мобільних операторів борються з P2P-додатками. Для цього вони, наприклад, блокують протоколи, які використовують додатки P2P.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися