iPhone 14 Pro зависають після пересилання даних

Apple каже, що «знає про цю проблему та проводить розслідування». Apple окремо заявляє, що деякі клієнти можуть виявити, що їхні нові iPhone 14 Pro або iPhone 14 Pro Max зависають і перестають реагувати

Apple розслідує помилку, яка може призвести до зависання моделей iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max після того, як клієнти перенесуть свої дані зі старішого iPhone, заявила компанія сьогодні у внутрішній записці, отриманій MacRumors.

У записці Apple каже, що «знає про цю проблему та проводить розслідування». Apple окремо заявляє, що деякі клієнти можуть виявити, що їхні нові iPhone 14 Pro або iPhone 14 Pro Max зависають і перестають реагувати після відновлення iCloud або передачі даних із попереднього ?iPhone? під час процесу швидкого запуску.

В якості тимчасового виправлення Apple радить клієнтам примусово перезавантажити свій iPhone, якщо він не відповідає більше п’яти хвилин. У п’ятницю нові клієнти 14 Pro зіткнулися з подібною проблемою щодо активації пристрою. Хоча iPhone 14 Pro постачається з iOS 16, є доступне оновлення iOS 16.0.1, яке користувачі повинні встановити після налаштування нового пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я