Субота, 24 Лютого, 2024

Mojo Lens – екран, що вставляється в око

Технологічна компанія Mojo Vision з Каліфорнії анонсувала революційний гаджет доповненої реальності під назвою Mojo Lens. Це наступний крок мініатюризації екранів доповненої реальної, оскільки пристрій вставляється в око як контактна лінза.

Mojo Lens може стати поштовхом до масового поширення доповненої реальності, оскільки поточні технології у вигляді смарт-окулярів не виправдовують себе.

Продукт Mojo використовує крихітний мікро LED-дисплей розміром з піщинку для відображення інформації та датчики руху, які живляться від вбудованих твердотільних батарей. Девайс не лише відображає контент – його лінза також коригує зір.

Завдяки вбудованим датчикам відображений на екрані контент завжди залишатиметься нерухомим для користувача попри рухи очима.

На сьогоднішній день доповнена реальність існувала в основному через популярні програми на смартфонах. Це фільтри у Snapchat, ігри Pokemon Go, перекладачі написів на знаках тощо.

Однак, оскільки технологія все ще знаходиться в зародковому стані, не можна точно оцінити її можливості. Mojo потрібно не лише створити комерційний продукт, але і затвердити його у державних органах, включаючи FDA. Зараз Mojo Vision зайнята укладенням угод з кількома компаніями, такими як Amazon, PTC, Edge Investments і HiJoJo Partners, але також старанно рухається до пошуку додатків через партнерство з Adidas Running, Trailforks, Wearable X, 18Birdies та іншими компаніями.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися