Монітор розігнали до 500 Гц – найшвидша панель на сьогодні

Для передачі даних монітор з частотою 500 Гц використовує 8-смуговий вбудований стандарт DisplayPort (EDP) і 8-бітний колір.

Китайський виробник панелей стверджує, що його екрани можуть перевищувати швидкість оновлення зображення у 360 Гц. Цього вдалося досягти завдяки вдосконаленій технології тонкоплівкових транзисторів.

Стандартні дисплеї сьогодні поновлюють зображення з частотою 60 Гц (разів за секунду). Останніми роками індустрія рухається в бік збільшення частоти оновлення, що надає більш плавну картинку в динамічних сценах. Монітори з частотою 120 Гц та 240 Гц уже є досить звичною справою.

Підписуйтесь на наш Telegram

Китайська компанія BOE, яка є одним з найбільших постачальників дисплеїв у світі, працює над екраном з частотою до 500 Гц. У фірми вже є прототип такої технології.

У сучасних моніторах ПК зазвичай використовується матриця тонкоплівкових транзисторів (TFT), виготовлена з аморфного кремнію. У BOE знайшли спосіб замінити кремнієвий TFT на оксидний TFT. Це дозволяє  створити монітор, який може оновлювати панель 1920х1080 пікселів 500 разів на секунду.

Для передачі даних монітор з частотою 500 Гц використовує 8-смуговий вбудований стандарт DisplayPort (EDP) і 8-бітний колір.

Технологія оксидних напівпровідникових дисплеїв має переваги високої мобільності, низького струму в неробочому стані, простого технологічного процесу і великих розмірів, що може задовольнити подвійні потреби в майбутньому.

Виробник дисплейних панелей може використовувати оксидні TFT-дисплеї для боротьби з яскравими плямами, підвищення надійності панелей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я