Motorola розповіла, як на екрані гнучкого Razr не залишається слідів

Гнучкий дисплей Flex View 6,2 дюйма роздільною здатністю 2142х876 точок розкладається на 180 градусів

Відроджена із сучасними технологіями розкладачка Razr має помітну естетичну відмінність від дорожчих Samsung Galaxy Fold та Huawei Mate X. В останніх на гнучкому екрані помітна зморшка в місці згину, а у Razr – все гладко. Інженери компанії розповіли, як це вдалося.

Розробка Razr велася з 2015 року, і компанія не поспішала з релізом саме тому, щоб випустити її без прикрих недоліків, зокрема, смужкою згину посередині дисплея.

razr1

razr3razr2

Як розповів виконавчий директор Motorola, уникнути її вдалося, покривши дисплей Razr подвійним шаром прозорої поліімідної плівки. Також спеціальний шарнір під час розкриття додатково розтягує плівку.

Нова Motorola Razr отримала не пластиковий, а металевий корпус із нержавіючої сталі. Гнучкий дисплей Flex View 6,2 дюйма роздільною здатністю 2142х876 точок розкладається на 180 градусів. Шарнір розрахований на 100 000 циклів відкривання протягом трьох років. Характерне «підборіддя» у новій Razr зберегли, розмістивши в ньому сканер відбитків пальців для ідентифікації користувачів.

Зовнішня панель верхньої кришки містить допоміжний екран Quick View 2,7 дюйма роздільною здатністю 800х600 пікселів. Він призначений для виведення різноманітної поточної інформації: повідомлення, поточний час, пульт керування додатками тощо. Мобільник отримав 16-мегапіксельну основну камеру з електронною стабілізацією зображення та лазерним автофокусом. Допомагає йому сенсор на 5 мегапікселів.

Попри свою високу ціну, Razr використовує процесор середнього сегмента Snapdragon 710. Він має ще достатньо продуктивності для типових завдань. Також у телефоні 6 ГБ оперативної пам’яті і флеш-накопичувач на 128 ГБ. Цікаво, що Samsung Galaxy Fold, який коштує всього лише на $400 дорожче, надає максимально топову начинку – Snapdragon 855, 12 ГБ оперативної та 512 ГБ флеш-пам’яті. Утім, свого часу розкладачка RAZR V3 також мала слабку начинку.