Вівторок, 25 Червня, 2024

Годинники Galaxy Watch 4 повністю сумісний лише зі смартфонами Galaxy

Представлені нещодавно годинники Galaxy Watch 4 отримали урізану функціональність зі смартфонами Android. Повністю їхні можливості можна використовувати лише в парі з телефоном Samsung Galaxy.

Раніше смарт-годинники Samsung не мали обмежень стосовно підтримуваних моделей смартфонів. Гаджети Galaxy Watche працювали не лише із Android, але також з iPhone.

Годинники Watch 4 стали першими на новій операційній системі Wear OS з оновленим інтерфейсом Samsung One UI. Тому поки не зрозуміло, чи обмеження Watch 4 стосуються лише годинників Samsung, чи обмеження торкнуться усіх годинників на Wear OS.

Уже відомо, що ці годинники не працюють зі смартфонами, на яких відсутні сервіси Google Mobile Services. Тобто смартфони Huawei не сумісні з цими гаджетами.

До недоступних на інших гаджетах, окрім Samsung, відноситься відстеження електрокардіограми. Також користувачі сторонніх Android-смартфонів позбудуться можливості вимірювати артеріальний тиск за допомогою годинника.

Функції складу тіла, базальна швидкість метаболізму, відсоток жиру в організмі працюватимуть не лише на смартфонах Samsung. Також залишаться загальнодоступними функції SpO2 та VO2.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися