Понеділок, 15 Квітня, 2024

Мотоциклісти отримали систему попередження про зіткнення з додатком RoadioSafety

Компанія Roadio, заснована колишніми співробітниками Apple, Tesla і Uber, створила додаток, який дозволяє мотоциклістам та іншому двоколісному транспорту отримати систему попередження про зіткнення. Такі системи сьогодні стали досить поширеними на автомобілях, але поки немає пропозицій для двоколісного транспорту.

У системі є три компоненти: передня та задня камери «риб’яче око» з оглядом на 210 градусів, а також додаток RoadioSafety, що працює на смартфоні водія, встановленому на кермі. Камери забезпечують комбінований огляд навколишньої дороги на 360 градусів, який постійно аналізується алгоритмами штучного інтелекту у додатку.

Якщо додаток виявляє загрозу лобового зіткнення з іншим транспортним засобом на відстані до 125 метрів, він попереджає водія за чотири-шість секунд до передбачуваної аварії.

Додаток також попереджає водія, якщо він слідує за іншим транспортним засобом занадто близько (до 60 м), якщо інший транспортний засіб може збиратися підрізати його з одного боку (30 м), або якщо інший транспортний засіб обганяє їх ззаду (100 м). Останню функцію вже пропонує система Garmin Varia.

Як додатковий бонус, програма також слугує дзеркалом заднього виду з функцією  відеозапису, яке записує кадри для документування будь-яких зіткнень, які можуть статися.

Система Roadio наразі пропонується лише безпосередньо виробникам електровелосипедів і мопедів для заводської установки на їхні велосипеди. Вже було оголошено про чотири таких партнерства, і ще більше в роботі. Перший двоколісний транспорт, оснащений Roadio, повинен з’явитися в продажу з наступного року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися