Вівторок, 18 Червня, 2024

Можна подивитися, хто найвидатніша людина із твого міста

Михайло Булгаков – у Києві, Станіслав Лем – у Львові, Шолом Алейхем – у Переяславі і навіть київський район Троєщина має свою видатну персону – Владислав Бугай. Таку цікаву інформацію можна отримати з нової мапи видатних людей. Інтерактивна глобальна карта показує, яка людина найбільш відома людина народилася у кожному населеному пункті.

Проєкт за адресою https://tjukanovt.github.io/notable-people показує місця народження найбільш відомих людей у всьому світі. Дані оброблені таким чином, щоб показувати лише одну особу для кожного унікального географічного місця з найвищим рейтингом відомості.

Користувачі можуть подивитися найвідомішу людину свого міста за всіма категоріями. Проте вони також можуть дізнатися найвидатнішого в кожній окремій категорії: культура, відкриття та наука, лідерство, спорт та ігри.

Автор карти дослідник та географ Топі Тюканов використав дослідження Паризького університету. Науковці вирішили обчислити відомість людини на основі інформації, зібраної з Вікіпедії та Вікіданих.

Дані враховують низку факторів, зокрема кількість записів у Вікіпедії, довжину записів, середню кількість переглядів для кожної особи за 2015-2018 роки та загальну кількість зовнішніх посилань.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися