Батареї смартфонів Samsung не витримують спеку – блогери

Кілька людей повідомили, що їхні смартфони Samsung різних поколінь тріснули внаслідок роздування батареї

Відомий британський ютубер стверджує, що батареї трьох його смартфонів Samsung роздулися через надспекотну погоду в регіоні. Інший користувач Twitter поділився зображеннями, на його Samsung також розколовся навпіл від спеки.

Відомий технічний оглядач Арун Майні (нік на YouTube – Mrwhosetheboss) повідомив, що батареї в його Samsung Galaxy S6, Galaxy Note 8 і Galaxy S10 роздулися втричі більше нормального розміру. Це відсунуло задню кришку кожного постраждалого смартфона. Окрім цих трьох жоден із понад 600 смартфонів у його колекції не показав проблем.

Зірка YouTube не єдина, хто має пошкоджений Samsung – кілька людей у Великій Британії згадали, що вони зіткнулися з такою ж проблемою. Один користувач сказав, що це сталося з його Samsung, який деякий час лежав у шафі без уваги.

Інший технічний оглядач Заряб Хан прокоментував твіт Майні, сказавши, що він зіткнувся з подібною проблемою. «Можу підтвердити те саме. Нещодавно батареї на моїх Note 10+, Z fold 2 і S20 опухли», — йдеться у твіті Хана.

Деякі користувачі припускають, що у Великій Британії спека дещо інша. Юзери вважають, що місцеві будинки створені для утримання тепла, подібно до духовки. Це могло призвести до перегріву батарей в телефонах, які перебували у перегрітих будинках.

Хуссам також поділився своїми думками, зазначивши, що Samsung не тестувала свої телефони в умовах високої температури. Він стверджує, що живе в Саудівській Аравії.

Нещодавно компанія Nintendo попередила користувачів своєї портативної ігрової приставки Switch не грати на ній у спеку, щоб вона не перегрілася. Switch може перегріватися, якщо на ній грати при температурі повітря вище 35 градусів за Цельсієм.

Apple також попередила власників iPhone про небезпеку високої температури для смартфонів. Використання айфону чи айпаду при температурі повітря вище 35 градусів Цельсію негативно впливає на продуктивність гаджета та пришвидшує деградацію його батареї. “Використання пристрою iOS або iPadOS у дуже жарких умовах може назавжди скоротити термін служби акумулятора”, – повідомляє сторінка підтримки Apple.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я