Неділя, 14 Липня, 2024

Музику з «ВКонтакте» вимкнуть для додатків 16 грудня

Apple MacBook Pro Retina with an open tab in Safari browser whic

Адміністрація соціальної мережі «ВКонтакте» відключить доступ до свого музичного API для сторонніх додатків. Такі програми з 16 грудня більше не зможуть працювати з музикою, яка зберігається в соціальній мережі. Інформацію про це соцмережа опубліковала на офіційній сторінці.

У соцмережі пояснили, що нововведення пояснюються боротьбою за авторські права. Саме це змушує обмежити можливості доступу програм сторонніх розробників до більшості аудіо. При цьому довірені програми та аудіорозділ веб-версії сайту не постраждають.

«Ми розуміємо, що в результаті ваш додаток може повністю перестати працювати або втратити значну частину своїх можливостей. І в абсолютній більшості випадків ми не зможемо запропонувати альтернативу», – написали представники «ВКонтакте».

Знову підключитися до музичної колекції соцмережі зможуть додатки, які мають унікальну функціональність, являють собою повноцінний клієнт для соціальної мережі з підтримкою більшості можливостей або використовують лише вільно поширюваний контент.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися