Зустрічайте у Києві 3G від МТС

Уже відсьогодні користувачі МТС мають змогу завантажувати файли та дивитися сайти на швидкості до 42 Мбіт/сек. Таку швидкість розвиває власна мережа оператора, яку він запустив у громадських місцях Києва. При цьому 3G-інтернет буде доступний усім абонентам «МТС Україна» без додаткової плати в рамках чинних 3G- та 2G-тарифів.

Скористатися послугою можна в Міжнародному аеропорті «Київ» (Жуляни), а також у торговельно-розважальних центрах SkyMall та Ocean Plaza. Мобільна мережа діє всередині приміщень і працює на основі системи антен у залах. З метою збереження потужності сигналу радіосигнал перетворюється на оптичний, що дозволяє зберігати його потужність при передачі на великі відстані. Висока якість сигналу, який від базових станцій передається користувачам, досягається високою щільністю розташування антен. Так, наприклад, у ТРЦ Ocean Plaza покриття забезпечують більше 100 антен. Це дозволяє забезпечити вищі швидкості, ніж у WiFi-мережі при мінімальній потужності базової станції. Одночасно мережа може обслуговувати близько тисячі абонентів на швидкостях до 35 Мбіт/сек.

«Покриття в приміщеннях – дуже важливий етап запуску 3G. Особливо, якщо йдеться про громадські місця – аеропорти, торговельні та розважальні центри, які є найбільш «смартфонізованими» точками на мапі міста, – коментує запуск високошвидкісного 3G у Києві генеральний директор «МТС Україна» Іван Золочевський. – За досвідом наших міжнародних партнерів, які вже давно розгорнули 3G- і 4G-покриття, швидкісний мобільний інтернент є найбільш популярною послугою саме в приміщеннях. Більше 80% усього 3G трафіку генерується не на вулицях, а в приміщеннях – у торговельних центрах, спортивних клубах, бізнес-центрах, аеропортах та вокзалах. Проаналізувавши географію споживання мобільного інтернету в Києві, ми починаємо з найбільш популярних місць у користувачів мобільного інтернету».

3G-покриття в Міжнародному аеропорті «Київ», ТРЦ Ocean Plaza та SkyMall – це початок великої роботи з розгортання покриття в приміщеннях. У цілому «МТС Україна» найближчим часом планує запустити більше 50 внутрішніх 3G-мереж у Києві та 200 об’єктів у найбільших містах Україні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я