Середа, 17 Липня, 2024

Смартфони LeEco можуть подорожчати

Амбітний китайський виробник електроніки потрапив у фінансову халепу, пише andro-news. Компанії вдавалося у стислий термін створювати цілі модельні ряди різноманітних продуктів і продавати їх за мінімальною ціною. Масштабні маркетингові кампанії в Росії і США, заяви про створення власної цифрової екосистеми в одну мить луснули, як мильна бульбашка. LeEco опинилася на межі фінансової кризи, і в компанії немає грошей. Фінансові оглядачі стверджують, що брак оборотних коштів може мати для компанії фатальні наслідки.

le_eco_chief

З метою оптимізації витрат засновник і керівник компанії Цзя Юетін зменшив собі заробітну плату до 1 юаня. Не так давно з’явилися чутки, що фінансові проблеми медіагіганта призвели до того, що він не в змозі платити за контрактами постачальникам комплектуючих, серед яких два процесорних гіганти Qualcomm і MediaTek.

У спробі знайти додаткові кошти і заощадити накладні витрати джерела всередині LeEco повідомили про те, що компанія змушена піти на скорочення штату співробітників на 10%, а це майже 800 робочих місць. За цим явно піде урізання коштів на інвестування нових проектів, і виробник уже не зможе торгувати смартфонами за мінімальними цінами. Відсутність привабливих цін автоматично спровокує відтік тих користувачів, які звикли «купувати гаманцем», тобто вибирати найдешевший із наявних продуктів.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися