Смартфони LeEco можуть подорожчати

Амбітний китайський виробник електроніки потрапив у фінансову халепу, пише andro-news. Компанії вдавалося у стислий термін створювати цілі модельні ряди різноманітних продуктів і продавати їх за мінімальною ціною. Масштабні маркетингові кампанії в Росії і США, заяви про створення власної цифрової екосистеми в одну мить луснули, як мильна бульбашка. LeEco опинилася на межі фінансової кризи, і в компанії немає грошей. Фінансові оглядачі стверджують, що брак оборотних коштів може мати для компанії фатальні наслідки.

le_eco_chief

З метою оптимізації витрат засновник і керівник компанії Цзя Юетін зменшив собі заробітну плату до 1 юаня. Не так давно з’явилися чутки, що фінансові проблеми медіагіганта призвели до того, що він не в змозі платити за контрактами постачальникам комплектуючих, серед яких два процесорних гіганти Qualcomm і MediaTek.

У спробі знайти додаткові кошти і заощадити накладні витрати джерела всередині LeEco повідомили про те, що компанія змушена піти на скорочення штату співробітників на 10%, а це майже 800 робочих місць. За цим явно піде урізання коштів на інвестування нових проектів, і виробник уже не зможе торгувати смартфонами за мінімальними цінами. Відсутність привабливих цін автоматично спровокує відтік тих користувачів, які звикли «купувати гаманцем», тобто вибирати найдешевший із наявних продуктів.