Неділя, 3 Грудня, 2023

Ми недостатньо спимо – годинник Apple Watch показав, на скільки

Сон є одним з головних компонентів хорошого фізичного та психологічного здоров’я, але попри це у світі епідемія недосипу. Годинник Apple Watch дозволив прояснити, на скільки саме люди сплять менше необхідного терміну у 7-9 годин.

Використовуючи дані дослідження Apple Heart and Movement Study, зібрані Apple Watch, дослідники стверджують, що більшість людей майже не висипається щоночі. Дослідження, опубліковане цього місяця Жіночою лікарнею Бригама, базується на даних про сон, зібраних від понад 42 000 користувачів Apple Watch.

Дослідники з Brigham and Women’s Hospital проаналізували понад 2,9 мільйона ночей сну користувачів Apple Watch. Вони виявили, що лише 31% отримують принаймні сім годин сну на добу, що є рекомендованим мінімумом.

Американська кардіологічна асоціація рекомендує спати від семи до дев’яти годин на добу. Недосипання, тобто сон менше семи годин на добу, може поставити вас під загрозу серцево-судинних захворювань, зниження когнітивних здібностей і деменції, депресії, ожиріння та підвищення артеріального тиску, рівня цукру в крові та холестерину.

Дослідження Apple Heart and Movement Study було вперше оголошено Apple ще в 2019 році, і будь-хто може взяти участь у ньому за допомогою програми Apple Health або програми Apple Research на своєму iPhone.

Використовуючи ці дані, дослідники змогли зібрати низку цікавих даних:

  • У будні люди лягають спати до 24:00 у 66,4% випадків, але у вихідні цей показник знижується до 56,6%.

  • Для учасників, які поділилися даними про сон принаймні 10 ночей (загалом 42 455 учасників), середня тривалість сну на людину становила 6 годин 27 хвилин.
  • Менше ніж 40% жителів мають рекомендовану тривалість сну.

Це лише перша частина дослідження Brigham and Women’s Hospital. Дослідники кажуть, що друга частина серії Life’s Essential 8 буде опублікована незабаром.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися