На Apple подали позов за виробничий брак iPhone 6

Днями ремонтники повідомили, що гаджети iPhone 6 та 6 Plus мають конструктивний дефект. Незалежно від акуратності використання, у телефонів відмовляють сенсорні екрани. У відповідь Apple відмовчувалася, але тепер їй доведеться відповісти – на неї подали груповий позов.

Так проявляються перші ознаки відшарування електронних компонентів сенсорного екрана в IPhone 6

Причина проблем – у худині телефонів iPhone 6 та 6 Plus, а також у невідповідному розміщенні компонентів сенсорного екрана. Вони знаходяться на жорсткій материнській платі телефона. Під час носіння в кишені мобільники дещо згинаються через тонкий корпус, і це відриває електронні компоненти. Телефон перетворюється на некеровану «цеглину». В iPhone 6S такої проблеми немає, оскільки в ньому компоненти розміщуються на гнучкому шлейфі дисплея.

Як повідомляє Reuters, позов потрапив до федерального суду США у Сан Хосе в штаті Каліфорнії. Ініціаторами були три особи, які прохають Apple відкликати проблемні iPhone, надати розширену гарантію та оплатити збитки.

«Apple тривалий час знає про дефект у iPhone. Проте компанія відмовляється безплатно ремонтувати телефони, які постраждали від нього, – говорять позивачі у своїй скарзі. – У результаті оманливого та нечесного підходу Apple власники iPhone, із заявниками включно, втратили значні суми грошей, власності та цінності».

Зважаючи на дії Apple у подібних випадках, позов навряд чи призведе до гучної справи. Швидше за все, компанія владнає проблему, випустивши розширену гарантію та оплативши витрати на ремонт.