Година Facebook в день означає 17,3 кг CO2 в рік – калькулятор екологічності вашого просижування в соцмережах

Наприклад, TikTok - це одна з наймолодших соціальних мереж, але, на жаль, вона також має найбільший вуглецевий слід, виділяючи 2,63 грама вуглецевого еквівалента за кожну хвилину, яку користувач витрачає на прокручування

Тепер ви можете точно порахувати, яку шкоду екології наносить ваші півгодини в TikTok, година у Facebook, підгодини в Instagram. Британська служба випустила онлайн-калькулятор екологічності перебування в соцмережах.

Наприклад, TikTok – це одна з наймолодших соціальних мереж, але, на жаль, вона також має найбільший вуглецевий слід, виділяючи 2,63 грама вуглецевого еквівалента за кожну хвилину, яку користувач витрачає на прокручування. Це означає, що якщо б ви витрачали на додаток всього п’ять хвилин на день, ви виробляли б 13 грамів парникових газів на день і 4,8 кг на рік.

Якщо щодня проводити по 10 хвилин в кожній популярній соціальній мережі, загальні викиди за рік складуть 41,75 кг двоокису вуглецю.

Щоб розрахувати свій вуглецевий слід у соціальних мережах, просто введіть кількість хвилин, які ви проводите щодня на кожній платформі соціальних мереж.

Коли ви натиснете на кнопку “Розрахувати”, калькулятор надасть ваші щоденні і річні викиди вуглекислого газу з кожної соціальної платформи в GCO2eq (грамах еквівалента co2). Таким чином, ви зможете точно побачити, у скільки обходиться планеті ваша залежність від TikTok.

Згідно з даними Compare the Market, середні викиди в хвилину для кожного веб-сайту в соціальних мережах були виміряні на смартфоні Samsung Galaxy S7 і отримані від Greenspector. Калькулятор приймає ваші дані для кожного сайту соціальних мереж і примножує їх на розрахункову кількість викидів в хвилину для цієї платформи. Щоб розрахувати річний обсяг, він просто примножує щоденне число на 365.

На своєму веб-сайті Compare the Market також є статистика, яка показує, які платформи соціальних мереж забезпечують найбільшу кількість викидів вуглекислого газу. Схоже, що в трійку “сайтів соціальних мереж з найбільшим вуглецевим слідом” входять TikTok, Reddit і Pinterest з 2,63 ГКО в хвилину, 2,48 ГКО в хвилину і 1,3 ГКО в хвилину відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я