П’ятниця, 12 Липня, 2024

Vodafone запустив 3G у Калуші, Білгород-Дністровському та Новоселиці

Vodafone

Ще 140 тисяч мешканців України отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету. Сьогодні 3G-покриття Vodafone з’явилось у районних центрах: Калуші в Івано-Франківській області, Новоселиці в Чернівецькій області та Білгород-Дністровському в Одеській області. Сьогодні також готується до запуску 3G у смт Ширяєве в Одеській області.

Нещодавно оператор також запустив свою мережу в Кременчуці та Горішніх Плавнях, у смт Бородянка Київської області. А загалом 3G-інтернетом можуть користуватися жителі адміністративних центрів 12 районів Київської області: Баришівського, Бориспільського, Бородянського, Броварського, Васильківського, Вишгородського, Згурівського, Києво-Святошинського, Макарівського, Обухівського, Переяслав-Хмельницького та Яготинського. 3G-мережа доступна в більш ніж 120 населених пунктах Київщини.

Швидкісний мобільний інтернет також з’явився в селах Боголюби, Струмівка, Седлище Волинської області, у селі Ракошино Закарпатської області, у селі Вільне Дніпропетровської області, а також у місті Мала Виска Кіровоградської області. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті в розділі «Покриття».

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися