П’ятниця, 21 Червня, 2024

На iPhone та iPad стало можливо грати з мишею і клавіатурою

Уперше власники iPhone та iPad можуть керувати ігровими персонажами за допомогою миші та клавіатури. Гра Pascal’s Wager стала першою, в якій з’явилося управління таким способом.

Pascal’s Wager – це рольова гра в жанрі темного фентезі. Вона була випущена близько року тому й отримала 78/100 на Metacritic від різних видань, а користувацька оцінка становить 86/100. Гру хвалять за графіку, персонажів і саундтрек.

В оновленні для Pascal’s Wager під номером версії 1.6.2 додано підтримку миші і клавіатури на пристроях, які працюють під управлінням iOS 14 або iPadOS 14. Так гравці тримують більше можливостей і більшу точність, якщо порівнювати із сенсорним управлінням.

Гра Pascal’s Wager поки є єдиною, яка підтримує управління за допомогою миші. А ось клавіатуру підтримує досить великий перелік тайтлів, серед яких – XCOM 2, INMOST, Civilization VI, Frogger in Toy Town, Octagon 1: Maximal Challenge, Soul Knight, Lego Builders Journey, Kingdom Two Crowns, Bad North: Jotunn Edition та інші.

Apple оголосила про підтримку клавіатури, миші та трекпаду для ігор на заході WWDC 2020. Але це нововведення залишилося майже непоміченим на тлі історичної події – на презентації Apple повідомила про відмову від процесорів Intel x86 та перехід на власні процесори M1 ARM. Цей чип, за твердженням Apple, є найкращим у світі за продуктивністю на ват.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися