Субота, 9 Грудня, 2023

Microsoft знову зацікавилася Windows, обіцяє радикально новий дизайн

Компанія Microsoft планує цього року заявити «Windows повернулася», радикально оновивши її дизайн. Останніми роками софтверний гігант акцентував свої зусилля на інших напрямках, розвиваючи ОС для комп’ютерів за залишковим принципом. Одним зі свіжих підтверджень повернення інтересу до Windows стала нова вакансія, в описі якої Microsoft використала саме таку фразу, що «Windows повернулася».

Майбутній спеціаліст працюватиме над «радикальним візуальним омолодженням Windows»:

Коли в соцмережах юзери почали поширювати вакансію з таким незвичним описом, її відредагували, прибравши згадки про оновлення інтерфейсу Windows 10.

Microsoft уже тривалий час обіцяє значні зміни в інтерфейсі Windows 10. Вони можуть прийти в ОС уже цього року під кодовою назвою Sun Valley. Серед модифікацій – перероблені меню «Пуск», файловий менеджер, вбудовані додатки Windows 10. Зміни також торкнуться слайдерів, кнопок та інших елементів управління у вікнах додатків.

Окрім цього, Windows почнуть краще адаптувати для роботи на планшетах. Наприклад, має змінитися перемикання між мишею та тачпадом, а також сенсорним введенням.

Багато з нововведень Windows 10 буде доступно в її версії Windows 10X, розрахованій на двоекранні та доступні пристрої.

Microsoft уже не заробляє такі, як раніше, гроші на Windows. Сьогодні головні прибутки компанії генерують хмарні сервіси Azure. З’явилися навіть думки, що Microsoft може відмовитися від Windows на користь Linux.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися