На китайських смартфонах знайшли секретні шпигунські програми

woman-hand-holding-smartphone-against-white-grey-bokeh-abstract-background-virus-alert

За приблизно $50 можна купити смартфон з дисплеєм високої роздільної здатності, швидким процесором та, за словами експертів, бекдором. Він відправлятиме всі ваші повідомлення в Китай кожні 72 години.

Програмне забезпечення встановлено на недорогих смартфонах на базі Android, стверджують експерти компанії з кібербезпеки Kryptowire. Смартфони передають інформацію про користувача і пристрої, зокрема, текстові повідомлення, списки контактів, історію дзвінків з телефонними номерами, унікальні ідентифікатори IMSI і IMEI. Також бекдор збирає інформацію про встановлені додатки і дозволяє віддалено перепрограмувати пристрій.

За передачу інформації відповідає софт, створений компанією Shanghai Adups Technology Company. За її твердженням, програмне забезпечення Adups встановлено на 700 мільйонах пристроїв у всьому світі. Серед них – моделі таких світових виробників, як ZTE та Huawei.

Пристрої з бекдором у США можна було купити через великі торгові мережі, такі як Amazon і BestBuy. Серед скомпрометованих смартфонів виявилися такі моделі як, наприклад, BLU R1 HD.

Поки невідомо, як використовується зібрана інформація. Дослідники передали свої дані до Міністерства внутрішньої безпеки США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я

-- р е к л а м а --

Тримайте зв'язок

8,628Фанитак
1,525Послідовникислідувати