Як у Whatsapp відправляти GIF-анімацію

Whatsapp

Найпопулярніший у світі месенджер дозволив нещодавно додати активності у спілкування. У Whatsapp з’явилася підтримка анімації у форматі GIF, а також можливість конвертувати відео в анімовані файли цього формату. Остання опція доступна для роликів довжиною не більше 6 секунд.

Для відправлення анімацій можна використовувати вбудовану в останніх версіях Whatsapp бібліотеку. Для цього натисніть на кнопку зі знаком «+» поруч з полем вводу тексту. З’явиться меню, в якому тапніть на «Фото та відео бібліотека» на iOS або «Прикріпити» на Android. Шукайте кнопку GIF, яка відкриє бібліотеку анімацій. Виберіть потрібну і тапніть на ній, щоб розмістити в текстовому полі.

Анімації у WhatsApp також можна відправляти зі сторонніх програм, наприклад, Giphy. Просто скопіюйте GIF-зображення з останньої в буфер обміну та вставте його у месенджер. Щоб конвертувати відео у GIF, знову відкрийте меню «Фото та відео бібліотека». Виберіть ролик з пам’яті гаджета, і якщо він коротший 6 секунд, на ньому буде іконка GIF. Тапніть на неї, і програма конвертує відео в анімацію.

Щоб відправляти у Whatsapp анімовані зображення, необхідно мати версію не нижче 2.16.15 на iOS та версію не нижче 2.16.310 на Android.