На потужностях криптовалюти запустили гру CryptoKitties про криптокотиків, люди витратили мільйони доларів

Гра CryptoKitties стала настільки популярною, що зайняла 11% усіх транзакцій цієї криптовалюти.

Останніми днями десята частина всіх транзакцій в Ethereum відбувається через гравців гри CryptoKitties. Ця забавка з’явилася наприкінці листопада, і в ній можна купувати, продавати і вирощувати віртуальних котів. Для своєї роботи гра використовує потужності криптовалюти Ethereum, і вона також використовується для купівлі. За тиждень існування гри користувачі витратили у ній понад $2 млн.

CryptoKittiesГру CryptoKitties запустила 28 листопада канадська компанія Axiom Zen. Ігровий процес полягає в тому, щоб купити одного або декількох віртуальних котів. Їх потім можна просто зберігати в колекції, можна продати його іншому гравцеві, а можна звести тварин і отримати потомство.

Купувати котів можна у розробників – система генерує по одній тварині кожні 15 хвилин. Вона робитиме це листопада 2018 року, потім кішки закінчаться. Також можна купувати тварин в інших користувачів.

У кожної тварини є унікальний набір характеристик, від якого залежить їхня цінність. Наприклад, характеристика «мейнкун» є всього у 81 кішки, і це помітно підвищує її вартість. А характеристики «шоколад» або «сфінкс» можна зустріти у тисяч інших кішок.

Усі операції з тваринами здійснюються за ефіри – криптовалюту в системі Ethereum. Найдорожчу кішку, яка була першою в системі, хтось купив за 246,9 ефірів – це близько 115 тисяч доларів за поточним курсом. Щоб дві кішки в CryptoKitties завели потомство, гравцеві потрібно заплатити – ця операція коштує 0,002 ефіра (приблизно 92 центи)

Гра CryptoKitties стала настільки популярною, що зайняла 11% усіх транзакцій цієї криптовалюти. Вона потіснила лідера Ethereum-біржу Etherdelta.