Середа, 29 Травня, 2024

На прибуток від Bitcoin Сальвадор будує 20 шкіл

Сальвадор, єдина країна, яка до цих пір прийняла Біткойн в якості законного платіжного засобу, отримує максимальну вигоду від цієї криптовалюти. Свій прибуток від біткойнів для будівництва 20 нових шкіл

Сальвадор не так давно зробив Bitcoin законним платіжним засобом, але Bitcoin-траст країни вже отримав мільйонний прибуток. Президент країни Найіб Букеле заявив, що прибуток буде спрямований на будівництво 20 шкіл.

Обіцянка президента країни була підтверджено прес-секретарем Адміністрації президента через Twitter. Букеле, ретвітнув твіти прес-секретаря і оголосив про проект після того, як заклав фундамент першої Державної ветеринарної лікарні в Сальвадорі, побудованої за рахунок прибутку, отриманого країною від криптовалюти.

Офіційні джерела країни повідомили на цьому тижні, що на її довірчому рахунку в Bitcoin в даний час знаходиться 1120 біткоіни і що прибуток перевищує очікуваний, тому його будуть використовувати для фінансування нового проекту.

«Коли цей проект був запущений, ми не заробили стільки грошей на FIDEBITCOIN (Державний трастовий рахунок BTC), скільки заробили зараз, – також сказав прес-секретар штату. – Тому ми вирішили створити перші 20 Біткойн-шкіл».

Прес-секретар додав, що прибуток від минулих покупок з використанням Bitcoin буде перенаправлений на проекти, які принесуть користь громадянам. Він підкреслив, що податки, зібрані урядом, жодним чином не будуть порушені для фінансування будівництва шкіл. Тим часом президент Букеле скористався нагодою закласти камінь у ветеринарну лікарню, щоб завдати удару по опозиційній партії країни, яка засудила його за сміливість з запровадженням BTC в якості грошей.

З тих пір як в червні Біткойн став законним платіжним засобом, він продовжував використовувати геотермальну енергію своїх вулканів для видобутку біткойну. Країна також надала біткойни на суму 30 доларів всім своїм громадянам, які завантажили і зареєструвалися на електронному гаманці Chivo.

Це було зроблено в спробі відкрити більше біткойн-гаманців в країні – ініціатива, яка добре послужила своїй меті, так як зараз число біткойн-гаманців в Сальвадорі перевищило 2,1 мільйона. Для подальшого впровадження в країні було встановлено 200 біткоін-банкоматів.

Оголошення про будівництво з’явилося в той час, коли біткойн повернувся до великого зростання, досягнувши нового рекордного максимуму в 68 525 доларів США на глобальних біржах, таких як Coindesk. Найстаріша в світі криптовалюта виросла в ціні на 2,73 відсотка тільки за останні 24 години. Ще в жовтні криптовалюта подолала рубіж в 67 000 доларів США.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися