П’ятниця, 8 Грудня, 2023

На Windows можна дізнатися, як «йтиме» гра перед її завантаженням

Додаток Xbox для Windows почав повідомляти наскільки високу продуктивність можна очікувати в грі. Сьогодні щоб дізнатися таку інформацію потрібно завантажити та встановити гру і запустити її.

Хоча системні вимоги завжди перераховуються в іграх, нова мітка повинна полегшити власникам ПК визначення того, чи може гра запускатися в їх системі. Корпорація Майкрософт проводить перевірку продуктивності різних комп’ютерних ігор, щоб створити такий рейтинг.

Функція не просто порівнює системні характеристики комп’ютера та системні вимоги гри. Про це говорить те, що ряд ігор, в яких ще немає мітки продуктивності і для них просто відображається “перевірка продуктивності ще недоступна”.

Нова функція завчасної перевірки продуткивності гри ще знаходиться в тестовому режимі і тому обмежена певними іграми. Схоже, Microsoft створює власну базу даних про те, наскільки добре працюють комп’ютерні ігри.

Microsoft ще офіційно не представила детальну інформацію про цю нову перевірку продуктивності. Тому неясно, як саме виконується перевірка. Вона може бути заснована, наприклад, на мінімальних специфікаціях для гри, рекомендованих значеннях або іншій системній інформації.

Якщо рейтинги є надійними, це може бути простою альтернативою використанню сторонніх інструментів та веб-сайтів для оцінки продуктивності гри, наприклад, в цьому допомагає сайт Can You Run It.

Microsoft дозволяє всім бажаючим протестувати нову версію програми Xbox з міткою продуктивності. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити додаток Xbox Insider і вибрати попередній перегляд ігор для Windows.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися