Субота, 22 Червня, 2024

Увесь Відьмак за 15 хвилин

17 грудня 2021 року вийде другий сезон серіалу Відьмак на Netflix. Щоб фанати не забули, з чого усе почалось і куди прикотилось, Netflix випустив вже другий відео-огляд. У 15-хвилинний трейлер вмістились усі події першого сезону.

Також раджу подивитись перший трейлер, тривалістю 6 хвилин. Хоча він значно коротший, але більш кумедний та дотепний.

Нагадаю, що «Відьмак» (англ. The Witcher) — це фентезійний серіал, заснований на серії романів Анджея Сапковського «Відьмак», що початково планувався як повнометражний фільм.

Відгуки на Відьмака

У прокаті він отримав змішані відгуки. З одного боку, це краща екранізація книги з існуючих. З іншого, актора на головну роль підібрали досить невдало. Генрі Кавілл занадто «перекачаний», як для Ґеральта з Рівії.

Окрім того складається враження, що Netflix пожалкував грошей на спецефекти. Потвори, з якими б’ється головний герой, під час виглядають кумедно, а «найкрасивіший у світі дракон» (за сюжетом) взагалі схожий на курку-переростка. Та щоб там не було, «Відьмак» знайшов свою аудиторію.

Про сюжет:

Події відбуваються у вигаданих Північних королівствах, яким загрожує завоюванням імперія Нільфгаард. Ці держави населяють головним чином люди умовного пізнього середньовіччя, але також і різні фантастичні істоти, котрі тепер перебувають у скрутному становищі.

В змішаному хронологічному порядку зображаються історії трьох головних персонажів: відьмака Ґеральта, що бореться за винагороду з чудовиськами, амбітної чарівниці Єннефер і юної королеви Цірілли, що стала названою дочкою Ґеральта.

Дмитро Костюк
Дмитро Костюк
Головний редактор TechToday. Працює в телеком-журналістиці з 2006 року.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися