На YouTube змінилося найпопулярніше відео в історії

Кліп Gangnam Style від корейського виконавця Psy – більше не найпопулярніше відео в історії YouTube

Кліп Gangnam Style від корейського виконавця Psy – більше не найпопулярніше відео в історії YouTube. Днями він поступився місцем баладі See You Again від Уіза Халіфи і Чарлі Пута.

 

 

Сингл See You Again з’явився 17 березня 2015 року – його випустили спеціально для фільму «Форсаж 7» і в пам’ять про загиблого актора Пола Уокера. Пісня потрапила на першу сходинку чарту Billboard Hot 100, а також посіла високі місця в багатьох інших чартах.

Уіз Халіфа – американський репер. У 2006 році випустив дебютний альбом Show and Prove, у 2007 – підписав контракт з Warner Bros. Records. Того ж року запустив сингл Say Yeah, який потрапив у ротацію різних радіостанцій, а також у чарти Rhythmic Airplay Chart і Hot Rap Songs.

Він є одним із трьох реп-виконавців, чиї музичні відео на YouTube перевищили 1 млрд переглядів. Окрім цього, більше мільярда переглядів мають репери Емінем і Дрейк.

У See You Again зараз 2 895 373 709 переглядів, а у Gangnam Style менше – «усього» 2 894 426 475 переглядів. У цілому всі слухачі балади витратили на неї 21 759 років.

Однак See You Again може недовго протриматися на першому місці. Зараз її наздоганяє пісня Despacito пуерториканського співака Луїса Фонса. За шість місяців ролик зібрав більше 2,4 мільярда переглядів і, схоже, не збирається зупинятися.

Кліп Gangnam Style став унікальною подією на YouTube – він перевищив максимальну кількість переглядів, на яку був розрахований відеохостинг, та зламав лічильник переглядів.

Південнокорейський хіт був найпопулярнішим роликом на майданчику протягом останніх п’яти років.

У 2012 році в Google Play також з’явилися офіційні «живі» шпалери Gangnam Style. З ними на кожне нове SMS або e-mail картинка на екрані оживала і рухалася. Щоразу при вхідному повідомленні головний герой на ім’я PSY стрибає у своєму знаменитому танці. Цей танок, до речі, виконав навіть генеральний секретар ООН Пан Гі Мун і знаменитий китайський художник Ай Вейв.