Неділя, 19 Травня, 2024

Найкрутіший телескоп людства покаже своє перше фото – як подивитися

Уже за кілька днів NASA публічно представить першу наукову фотографію, зроблену космічним телескопом Джеймс Вебб. Ця космічна обсерваторія вартістю $10 млрд є найкращим телескопом людства на сьогодні.

Космічний телескоп Джеймса Вебба оснащено чотирма передовими інструментами, призначеними для дослідження всього: від об’єктів Сонячної системи до далеких старих галактик, які утворилися в ранньому Всесвіті усього через кілька сотень мільйонів років після Великого вибуху.

Основна презентація перших зображень від нового телескопа відбудеться 12 липня о 17:30 за Києвом (10:30 за часом EST, 14:30 за Гринвічем). Додаткові заходи відбудуться протягом дня та 13 липня.

Подивитися презентацію можна на Space.com, або безпосередньо на веб-сайті NASA https://www.nasa.gov/live/.

Джеймс Вебб – найпотужніший телескоп НАСА, що відкриє невидимі куточки Всесвіту. Амбітний наступник телескопа Хаббла стартував з Південної Америки. Оснащення телескопа дозволить зазирнути в часи, які вчені називають космічними темними століттями Всесвіту. Одного разу Вебб міг би навіть допомогти нам відповісти на потенційно страшне питання: Чи самотні ми у Всесвіті?

1 коментар

  1. Трансляція українською планується на YouTube каналі Хмаринка Science

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися